Strajedi 2012 yılından beri web tasarımı başta olmak üzere markaların dijital mecralarındaki ve baskılı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir.


Tasarımı, Yazılım, Web Yönetimi, Wordpress Tema Oluşturulması, SEO yönetimi, Reklam alımı, Mailing ,Tasarımı ve Uygulaması, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Kimliği Oluşturma, Banner Oluşturma gibi dijital hizmetlerinin yanı sıra Editöryel Baskı Tasarımı, Ambalaj ve Paketleme Tasarımı gibi basılı ihtiyaçlar için de hizmet vermektedir.


Strajedi kendi geliştirdiği web projelerin yönetimini de sürdürmektedir. “Rave Mag, Rave Mag Dergi, Biguddi, BiguDesign ve Welcome to the Next Level” projelerini editöryel kadrosu ve yazar ekibi ile sürdürmektedir.


Strajedi, partnerleri ve kendi ekibi ile geliştirdiği konseptleri ile mekanlar ya da markalar için özelleştirilmiş etkinliklik serileri gerçekleştirmektedir.


Etkinlikler ya da tanıtım için video çekimleri ve video kurguları gerçekleştirmekte, 2 boyutlu ya da 3 boyutlu animasyon çalışmaları hazırlamaktadır.

NELER YAPIYORUZ?

YAPTIKLARIMIZ

Akdoğan Uslaş Avukatlık Bürosu

Prodigy Agency

MOC | Ministry Of Coffee

Gül Ilgaz

Bek Denizcilik

Denizci Otel

Serin Alaçatı

Nezir İçgören

Eskimaya

Hukuk Günlüğü

PROJELERİMİZ