Biguddi

Biguddi.com kadın ve yaşamı ilgilendiren moda, güzellik, sağlık, ebeveyn, eğlence, kültür sanat, alışveriş, dekorasyon, yemek kategorilerinde en yeni trendleri, güncel haberleri paylaşan tarafsız bir portaldır.

Moda dünyasından saç ve cilt bakımına, makyajdan, sokak modasına, aksesuardan en yeni estetik bilgilerine kadar geniş bir alanda haber üretir. Aşk, cinsellik, evlilik, evlilik hazırlıkları gibi ilişki konularında içerik oluşturur. Psikoloji, sağlıklı beslenme, kişisel gelişim, zayıflama, spor konuları uzmanlarca desteklenerek yayınlanır. Ebeveyn kategorisinde anne ve bebeği ilgilendiren haberler, çocuk hastalıkları, çocuk gelişimi, etkinlikler, eğitim ile birlikte, anne adaylarının hamilelik süreçlerini en rahat ve sağlıklı geçirmelerine yönelik bilgiler paylaşılır.

Annelere doğum sonrası hayatlarını kolaylaştıracak pratik bilgiler verir. Çocuk sahibi olmak isteyenlere uzmanlarca hazırlanmış en yeni tüp bebek içerikleri sağlar. Yemek kategorisinde en pratik tariflerden, çocuklara özel atıştırmalıklara, sofra düzeninden, atölye duyurularına kadar kadınları ilgilendiren zengin içerikler videolarla desteklenir. İç ve dış mekan dekorasyonu, yeni çıkan ürünlerin tanıtımları, iç mimar ve feng shui danışmanlarının tavsiyeleri, fotoğraf galerileri sunulur.

Astroloji sayfasında en ünlü astrologlarca hazırlanan gökyüzündeki astrolojik hareketlerin yorumları, burç yorumları yer alır.  Kültür sanat etkinlikleri, ne izlemeli, ne dinlemeli, ne yapmalı diye düşünen, sanat dünyasındaki gelişmeleri merak edenlere ulaşır. Eğlence dünyasında bigudi tuttu, tutmadı yorumları, eğlence dünyasında merak edilenler, tv dünyası ile ilgili öneriler, mekan tanıtımları, seyahat destinasyonu önerileri verilir.

Son Yazılar

  • BİKAP alışveriş şenliği başlıyor!

    Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) tarafından organize edilen Alışveriş ve Eğlence Şenliği bu yıl 29-30 Eylül’de Crowne Plaza Florya’da kapılarını açıyor. Birbirinden farklı markalar ve ünlü isimlerin yer alacağı şenlik, 2 gün boyunca katılımcıları ağırlayacak.

  • Anoreksiyanın temelinde anne-kız çatışması yatıyor

    Anoreksiya nervozanın psikiyatrik hastalıklar içerisinde intihardan sonra en fazla ölüme neden olan hastalık olduğunu belirten uzmanlara göre, hastalığın temelinde kişinin 3-6 yaş arasında annesiyle yaşadığı sorunlu bağlanma problemi bulunuyor.

  • Açlık krizlerini önlemenin 10 etkili yolu

    Acıbadem International Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Özge Güneş’in önerileriyle açlık krizlerinizi yönetmeniz mümkün.