Biz Kimiz?
Anasayfa » Biz Kimiz?

2012’den beri…

Strajedi 2012 yılından beri web tasarımı başta olmak üzere markaların dijital mecralardaki ve baskılı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Marka ve Proje Yönetimi

Mevcut ve yeni kurulan markaların çağı yakalaması, doğru hedef kitleye ulaşarak karlı projeler haline dönüşmesi için, marka planlamadan başlayarak tasarım/grafik, yazılım, e-ticaret, Sosyal medya, SEO, Dijital pazarlama ve daha bir çok noktada danışmanlık ve uygulama desteği vermekteyiz.

Çok Yönlü Ekip

Strajedi, partnerleri ve kendi ekibi ile geliştirdiği konseptleri ile farklı alanlarda, kurumlar ve/veya markalar için modern, erişilebilir ve fark yaratan görsel ve dijital elemanlar sağlamaktadır.

Kendi Projeleri

Kendi yatırımlarımız olan projelerimizle, kendi servislerimiz, kendimiz uygulamaktayız. Rave Mag, Rave Mag Dergi, Biguddi, BiguDesign ve Welcome to the Next Level projelerini editöryel kadrosu ve yazar ekibi ile sürdürmektedir.

Etkinlik mi var?

Doğrudan yada dolaylı olarak kurguladığımız etkinliklerle, marka veya ürüne özgü, konsept etkinliklerle, doğrudan son kullanıcı etkileşimini kurgusal, yönetimsel, tasarımsal ve prodüksiyonel açıdan hazırlıyoruz.