strajedi etkinlik yönetimi
Etkinlik Yönetimi
Anasayfa » Neler yapıyoruz? » Etkinlik Yönetimi

Etkinlik Tasarımı

Etkinliğin gerek basılı, gerek dijital platformdaki tüm elemanlarını belirledikten sonra, etkinlik konseptini en etkili biçimde yansıtacak, etkinlik içeriğini ve mesajını son kullanıcıya net bir biçimde aktaracak şekilde tasarlamaktayız. Outdoor ve indoor çözümlerinden (Poster, bilboard dış mekan, katalog, kitap vb..) dijital platform çözümlerine (Dijital banner, website, microsite, animasyon, video, sosyal medya ve reklam tasarımları vb..) kadar etkinlik bilinirliği ve kalitesine doğrudan etki eden tüm öğeleri analiz etmekte ve tasarlayıp iletişim kaynakları içerisinde kullanmaktayız.

Etkinlik Pazarlaması

Etkinlik çerçevesinde oluşturulan konsept ve iletişim tasarımı öğelerini, hem dijital hem fiziksel reklam ve tanıtım alanlarında en iyi şekilde yönetilmesini sağlamaktayız. Gerek indoor, gerek outdoor alanlarda, reklam satın alımları, iletişim elemanlarının kullanımı, süreç yönetimi, hedef alanlar, sosyal medya gibi bir çok alanda detaylı analiz ve yönetimi, etkinlik performansını doğrudan etkileyecek biçimde yönetmekteyiz.

Etkinlik Prodüksiyonu

Konsept ve marka tasarımı doğrultusunda gerçekleştirilecek olan etkinliğin, oluşmasını sağlayan mekanik elemanların planlanmasını, yönetimini, oluşturulmasını ve işler hale gelmesini sağlıyoruz. Etkinlik için kullanılacak olan, ses ve görüntü araçları, tanıtım ve mekansal mekanik prodüksiyonu, etkinlikte kullanılmak üzere organize ediyoruz. Gerekli mekanik işlemlerin profesyonel ekiplerce konsept ve etkinlik programına uygun bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Etkinlik Konsepti

Markanızın veya ürününüzün doğru kitleyle fiziksel temasını sağlayabilmenin en etkili yolu, baştan sona kurgulanmış etkinliklerin yapılmasıdır. Planlanacak etkinliğin, markaya ait öğelerle, kitlenin ilgisini içerecek öğelerle tanımlanması, konseptinin oluşturulmasında kreatif ve yenilikçi fikirlerimizi birlikte geliştiriyoruz. Alan incelemeleri, marka/ürün analizi ile reelleştirdiğimiz konsept fikirlerimizi, uygulanabilir projelere dönüştürüyoruz.

Etkinlik Projelendirme

Konsept tasarımı ile oluşturulan etkinliğin işler hale gelmesinin en önemli adımlarından olan etkinlik markası, ilgili etkinliğin en güçlü görünen yüzüdür. Etkinliğin yüzü olan marka, etkinliğin akılda kalıcılığı, bir kimliğe bürünmesi ve sürdürülebilir olmasında büyük rol oynamaktadır. Sosyal medya, reklam araçları ve interaktif alanların içinde doğrudan yer alan etkinlik markasının kreatif bir biçimde tasarlanmasını sağlıyor, etkinlik ile birlikte, bir tasarım elemanı olarak markayıda ön planda tutuyoruz.

Etkinlik Yönetimi alanındaki işlerimiz.