strajedi tasarım
Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızın ilk izlenimini oluşturan temel yapı taşı, marka kimliğinizdir. Marka kimliği, doğru bir analiz sonucunda, firmanızın imajını en doğru şekilde yansıtacak bir yapı içinde ele alınmaktadır. Marka kimliğiniz oluşturulurken, insanlarda bıraktığı ilk izlenim, akılda kalıcılık ve sizi en iyi şekilde ifade etmesi öncelikli yaklaşımımızdır. Tüm kurumsak kimlik elemanları bu anlayış içerisinde tasarlanmaktadır.

Web Tasarım

Tasarımın oluşma aşamasında herşeyden önce neye, nasıl hizmet edileceği konusunu ön planda tutularak dijital alanlarınızın tasarımının oluşturulmasına başlıyoruz. Eskizlerimiz üzerinde, ihtiyacın duyulan tüm alanları ele aldıktan sonra oluşturulacak yapıyı güncel web tasarım ilkelerine uyarak tasarlamaya başlıyoruz.

Tasarladığımız sayfaları, farklı ekran boyutundaki tüm cihazlarda açılabilir yani responsive olarak oluşturmaktayız. Aynı zamanda tüm sosyal ağlara açık bir yapıyı oluşturarak, sosyal medya entegrasyonunu sağlamaktayız.

Branding (Paketleme ve Ambalaj Tasarımı)

Bu çalışma ile markanıza ait ürün/ürünlerin, müşteri ile en iyi şekilde etkileşime geçmesi hedeflenir. Yapılan ambalaj, promosyon vb. ürünlerin tasarımı tüketicide ilgi ve istek uyandırmalıdır. Özgün olarak tasarlanmış ambalajlar, kendilerine genel konsept içerisinde en uygun yeri bulmakta, hedef kitle ile doğru bir şekilde iletişime geçmeyi sağlamaktadır. Bu süreçte öncelikli olarak marka altındaki ürün iyi bir şekilde incelenir, uygulama yapılacak ambalaj üzerine modern ve doğru grafik tasarım uygulaması, ambalajın baskı maliyetleri de ele alınarak yine en uygun şekilde gerçekleştirilir.

Marka Tasarımı

İhtiyaç duyduğunuz hedefler doğrultusunda, markanızın kurumsal kimliğinin nasıl oluşturulacağından, dijital pazarlama stratejisine kadar markanızın konumlandırılmasını hedeflerinize ve kullanıcı alışkanlıklarına uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

E-Mailing Tasarımı

Kurumsal olarak yapacağınız tanıtım, bilgilendirme ya da içerik paylaşılması için ihtiyaç duyduğunuz mail tasarımlarınızı, marka kimliğinize uygun bir şekilde tasarlamaktayız.

Sosyal Medya Paylaşım Tasarımları

Markanıza ait sosyal medya hesaplarında paylaşılmak üzere hareketli ve sabit görseller, video çalışmaları gibi pek çok alt başlığı kapsayan bu çalışma ile markanızın prestijini arttırabilir aynı zamanda etkileşimi attırmayı başarabilirsiniz.

Editöryel Baskı Tasarımı

Dergi, kitap, faaliyet raporu gibi dizgilenmiş ve okunur elemanları içine alan bu çalışma alanımızda, tasarımı oluşturma aşaması, öncelikle işlenecek konuyu iyi bir şekilde anlamakla ve analiz etmekle başlar. Sürecin devamında, konuyu en iyi şekilde taşıyacak olan tasarım işlenmektedir. Bu elemanlar oluşturulurken, yazı karakteri, kullanılan renk ve işlenen grafik tasarım öğeleri en ince ayrıntısına kadar dikkate alınarak kullanılır. Bu sayede  içeriği okuduğunda okuyucuyu sıkmayan, devamında sürekliliği sağlayan bir ürün elde edilir.